MPL Association Events dla iPhone

• Status bezpieczeństwa

Recenzja Softonic

MPL Stowarzyszenie Wydarzenia: Twój kompleksowy przewodnik po wydarzeniach

MPL Association Events to bezpłatna aplikacja na iPhone'a opracowana przez Medical Professional Liability Association Inc. Służy jako kompleksowy przewodnik po wydarzeniach Stowarzyszenia, takich jak spotkania, warsztaty i coroczna konferencja. Dzięki tej aplikacji użytkownicy mogą uzyskać dostęp do agend, sesji, slajdów i informacji o prelegentach, co ułatwia maksymalne wykorzystanie ich doświadczenia.

Aplikacja umożliwia uczestnikom nawiązywanie kontaktów z innymi uczestnikami, sprzyjając możliwościom networkingowym i ułatwiając wymianę wiedzy. Ponadto, MPL Association Events dostarcza cennych informacji o wystawcach i sponsorach, umożliwiając użytkownikom zdobycie większej wiedzy na temat organizacji zaangażowanych w wydarzenia.

Dzięki swojemu przyjaznemu interfejsowi i kompleksowym funkcjom, MPL Association Events to niezbędne narzędzie dla wszystkich uczestników wydarzeń Stowarzyszenia. Pozostań zorganizowany, poinformowany i połączony dzięki tej wygodnej aplikacji.

Jest równiez dostepny na inne platformy

Program jest dostępny w innych językach

MPL Association Events dla iPhone

• Darmowa

• Po Polski
  • V 38.0.0

(0)
  • Status bezpieczeństwa

Opinie użytkowników o MPL Association Events

Czy próbowałeś MPL Association Events? Bądź pierwszy zostawić swoją opinię!

Przeglądaj aplikacje

Reklama

Przepisy dotyczące korzystania z tego oprogramowania różnią się w zależności od kraju. Nie zachęcamy do korzystania z tego programu ani nie akceptujemy go, jeśli narusza on prawo.